اهمیت داشتن وب سایت برای کسب و کار

اهمیت داشتن وب سایت برای کسب و کار علاوه بر این که شما را از دنیای سنتی خارج خواهد کرد و شما را وارد دنیای جدید اینترنت می‌کند باعث می‌شود تا شما بستری ۲۴ ساعته داشته باشید

در دنیای کنونی که بسیاری از مشتریان زمان خود را در اینترنت سپری می‌کنند تا بتوانند نیازهای خود را برطرف نمایند، اهمیت داشتن وب سایت برای کسب و کار از درجه بسیار بالایی برخوردار می‌باشد.
بسیاری از کسب و کارها به دنبال این موضوع هستند که حرفه و کسب و کار خود را از شکل سنتی بودن آن خارج کنند و برای پیشرفت کسب و کار خود، به دنبال راهکارهای جدید و مدرن امروزی باشند.
داشتن وب سایت یکی از راه‌هایی است که بسیاری از کسب و کارها می‌توانند انجام دهند تا در دنیای اینترنت و عصر اینترنت حضور پررنگ‌تری داشته باشند و به این وسیله بتوانند هم کسب و کار خود را جهانی کنند و هم بر تعداد مخاطبین و مشتریان خود بیافزایند.

وب سایت برای کسب و کار


اکثر کارشناسان و افرادی که در زمینه‌ی طراحی سایت تجربه دارند، بر این باور هستند که استفاده کردن از فضای اینترنت در دنیای امروز به عنوان یک ابزار جدید و مدرن در تجارت‌ها و کسب و کارهای مدرن، بسیار اهمیت پیدا کرده و در کنار تولید محتوا، بهترین راه برای موفقیت در این حوزه است.
یکی دیگر از مهم‌ترین مسائلی که در اهمیت داشتن وب سایت برای کسب و کار ضرورت دارد، فراگیر بودن اینترنت است. در دنیای امروز بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند به جای این که بخواهند زمان خود را در ترافیک‌های خیابانی هدر بدهند، در منزل خود بمانند و نیاز‌های خود را از طریق خریدهای اینترنتی انجام دهند.
این دسته از افراد اولین جایی که برای رفع نیاز خود به دنبال آن می‌گردند، وب‌سایت‌هایی می‌باشد که می‌توانند با سرچ در گوگل به آن‌ها دسترسی پیدا کنند. بنابراین اگر وب‌سایتی که طراحی کرده‌اید دارای سئوی موفقی باشد و توانسته باشد در جایگاه و رتبه‌ی مناسبی در صفحات اولیه‌ی گوگل قرار بگیرد، بدون شک می‌تواند این دسته از افراد را جذب کند و باعث افزایش ترافیک وب‌ سایت شما بشود. حتی ممکن است برخی از آن‌ها را به مشتریان دائمی و وفادار وب سایت شما نیز تبدیل کند که این موضوع می‌تواند نقش بسیار مهمی در ارتقا پیدا کردن رتبه‌ی وب سایت شما در گوگل داشته باشد.

اهمیت داشتن وب سایت برای کسب و کار

اقتصادی بودن وب سایت


اما بدون شک زمانی که تصمیم به راه اندازی وب سایت گرفته‌اید، به این موضوع پی خواهید برد که برای طراحی سایت باید ۳ مولفه را به صورت همزمان در وب سایت خود اجرا و عملی کنید که این سه مولفه عبارت‌اند از: خرید هاست سریع، انتخاب دامنه‌ی مناسب و در آخر طراحی سایت کاربردی.
عمده هزینه‌ای که شما باید به آن توجه داشته باشید، هزینه‌ای است که بابت طراحی سایت باید پرداخت کنید و بدون شک اگر می‌خواهید که در بازار رقابتی با همکاران خود در دنیای اینترنت قرار بگیرید، نباید نسبت به این موضوع نگرانی داشته باشید. هزینه‌هایی که برای هاست و دامنه پرداخت می‌کنید، چندان زیاد نیست و شما می‌توانید آن‌ها را به صورت سالیانه نیز تمدید کنید.
در ضمن، باید در نظر داشته باشید که وب سایتی که طراحی می‌کنید به گونه‌ای باشد که در ۲۴ ساعت شبانه روز در دسترس مخاطبین و مشتریان شما باشد؛ زیرا وب سایت شما در حقیقت نماینده‌ی شما است که می‌بایست این قابلیت و توانایی را داشته باشد که در زمان‌هایی که شما در حال استراحت هستید، نیاز کاربران وب سایت را برطرف کند.

صرفه‌جویی در راه‌اندازی وب سایت


از طرف دیگر، حتما شما هم این موضوع را به خوبی درک کرده‌اید که همیشه برای راه‌اندازی کسب و کار جدید باید هزینه‌های بسیار زیادی پرداخت شود؛ هزینه‌هایی مانند اجاره یا خرید دفتر برای فروشگاه، هزینه‌ی تجهیزات، حقوق کارمندان و …
اما در دنیای اینترنت و تجارت الکترونیک شما تنها با طراحی یک سایت مناسب و حرفه‌ای قادر هستید خود را از شر تمام هزینه‌های جانبی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم، در امان نگه دارید و با تمرکز بر روی فعالیت‌های سایت خود و اجرای تکنیک‌ها و اصول صحیح، می‌توانید به تعداد کاربران و مشتریان خود اضافه کنید.

نمایش محصولات


وب سایت خود را به‌گونه‌ای طراحی کنید که در آن تمام محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهید به طور کامل به مخاطبین معرفی شود و دائما آن‌ها را به روز رسانی کنید.
این کار نیاز به حضور فیزیکی مشتریان ندارد و آن‌ها می‌توانند با هربار مراجعه به وب سایت شما، به صورت آنلاین محصولات شما را ‌ببینند و با استفاده از تصاویر و ویدئو‌هایی که شما در وب سایت خود بارگذاری کرده‌اید، اطلاعات لازم را درباره‌ی محصولی که می‌خواهند به دست بیاورند و خرید خود را انجام دهند.

اهمیت داشتن وب سایت برای کسب و کار

بازاریابی اینترنتی


یکی دیگر از مزیت‌هایی که می‌تواند میزان اهمیت داشتن وب سایت برای کسب و کار را به شما نشان دهد، بازاریابی اینترنتی می‌باشد. شما به جای این که مبالغ بالایی را برای تبلیغات و بازاریابی حضوری هزینه کنید، تنها کافی است وب سایت خود را به گونه‌ای بهبود ببخشید که خود گوگل به صورت شبانه روز برای مشتریان وب سایت شما تبلیغات انجام دهد.

برقراری ارتباط با مشتری


در دنیای اینترنت، مشتریان خیلی راحت‌تر می‌توانند نظرات و پیشنهادات خود را درباره‌ی خدماتی که شما در وب سایت خود ارائه داده‌اید عنوان کنند و شما هم این امکان را خواهید داشت تا بیشتر با سلیقه‌ی مشتریان خود آشنا شوید و برای جذب مشتریان خود اقدامات بیشتری انجام دهید.

اهمیت داشتن وب سایت برای کسب و کار

برندسازی


شما با داشتن وب سایت خوب و جامع می‌توانید خدمات و محصولات خود را در دنیای اینترنت به هزاران مشتری معرفی کنید و از این طریق شهرت و اعتبار وب سایت خود و کسب و کارتان را افزایش خواهید داد؛ به گونه‌ای که کسب و کار خود را دارای اعتبار تجارتی بالایی خواهد کرد و شما با این کار خود را به صورت برند شناخته شده‌ای معرفی خواهید کرد.

نتیجه


اهمیت داشتن وب سایت برای کسب و کار علاوه بر این که شما را از دنیای سنتی خارج خواهد کرد و شما را وارد دنیای جدید اینترنت می‌کند باعث می‌شود تا شما بستری ۲۴ ساعته داشته باشید برای این که بتوانید از رقبای خود پیشی بگیرید، حتما تمام تمرکز و فعالیت خود را بر روی سایت به گونه‌ای بگذارید که رتبه و جایگاه مناسبی را صفحه‌ی نخست گوگل به‌دست آورید و هر روز برای به‌روز رسانی وب سایت خود و ثبت خدمات و اطلاعات جدید و مدرن در تکاپو بوده و به دانش خود در زمینه‌ی فعالیت در دنیای اینترنت بی‌افزایید.

طراحی وبسایت

طراحی وبسایت

وبسایت یا تارنما به مجوعه ای از فایل های مختلف مثل متن ، عکس، فیلم، و ... میباشد که توسط طراحی وب و برنامه نویس طراحی و برنامه نویسی شده است و این فایل ها بر روی هاست قرار میگیرد...

برای جزئیات بیشتر کلیک نمایید

سفارش طراحی وب سایت

سفارش طراحی وب سایت

شما میتوانید برای داشتن یک وبسایت برای شرکت یا مجموعه خود هم اکنون سفارش وبسایت را بصورت آنلاین بدهید، همکاران ما بعد از بررسی به شما تماس خواهند گرفت

برای جزئیات بیشتر کلیک نمایید

نمونه کار ها

نمونه کار ها

مجموعه ما با بیش از 12 سال سابقه کاری با مجموعه ها و شرکت های مختلفی همکاری داشته است، شما میتوانید نمونه کار های وبسایت ما را ببینید، نمونه کارهای ما بهترین روش تبلیغات ما خواهد بود

برای جزئیات بیشتر کلیک نمایید

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

یکی از اصول تبلیغات یک طراحی گرافیک خوب میباشد، در نتیجه همیشه یک طرح خوب باعث پیشرفت و دیده شدن بهتر در بازار بزرگ رقابتی خواهد بود

برای جزئیات بیشتر کلیک نمایید

دعوت به همکاری

دعوت به همکاری

مجموعه کانون آگهی و تبلیغات کانون آگهی و تبلیغات ونوشه همواره از شما دعوت مینماید در صورتی که میتوانید در مجموعه ما فعالیت کنید درخواست خود را بصورت آنلاین برای ما ارسال نمایید

برای جزئیات بیشتر کلیک نمایید

درباره ما

درباره ما

تیم کانون آگهی و تبلیغات ونوشه از سال 1384 در زمینه تبلیغات و طراحی وب فعالیت دارد.و با بیش از یک دهه تجربه آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیزمان میباشد

برای جزئیات بیشتر کلیک نمایید